Ürün AramaGaranti

Testmak Servis Departmanı, ürün yelpazemizin tamamı ile ilgili tüm sorunlara profesyonel destek verebilir ya da nitelikli servis mühendislerinden oluşan bir ekip tarafından doğrudan yerinde servis hizmeti verilmektedir.

Makinelerimiz ve ekipmanlarımız kontrol edilerek yerinde yapılma imkanı var ise müşteri tesisinde yok ise fabrikamıza getirilerek tamir ve bakım işlemi gerçekleştirilir.

Bir makineyi firmamıza geri göndermeden önce, ekipmanınız için bir servis numarası edinmek için servis@testmak.com.tr adresine bir e-posta gönderek servis numarası temin ediniz. Bu numara, firma çalışanlarımız tarafından da kaydedilerek servis hizmeti süresince ekipmanınızı veya yedek parça ihtiyacını belirleyere bilgi edinmenizi sağlayacaktır. (Tamir durumunu, transit süresini vb.)

Bakım onarım ve kontrol çalışmaları, eğitimli personel tarafından ve orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilir.Garanti Süresi

Garanti kapsamında gelen arızalı ürünler maksimum 2 hafta içerisinde çalışır hale getirilerek müşterilere gönderilir. Bu garanti, kullanıcıdan kaynaklanan hataları kapsamaz. Bu garanti, Testmak fabrikası dışında veya Testmak yetkisi olmadan tamir edilmiş veya değiştirilmiş herhangi bir ürün veya ürün parçası için geçerli değildir. Arızalı parçanın veya parçaların iadesi için herhangi bir materyalin herhangi bir sebeple geri verilmesinden önce yazılı izin alınmalıdır.